• (0286) 212 3290
  • info@tlyuklemece.com

TL YÜKLEME

Sistemimizde, güvenliğiniz için 3D Secure yöntemi ile yükleme yapılmaktadır.

SATIŞ FİYATI :
TELEFON NUMARASI :

KURUMSAL

Kredi Kartı ile BimCell Kontör (TL) Yükleme

Kredi Kartı ile BimCell Kontör (TL) Yükleme BimCell GSM servisi kurulmuş olduğu günden beri yaptığı yatırımlar ve gerek servis ağını gerekse baz istasyonu genişletmesiyle Türkiye’deki 3 büyük operatör servisinden biri olmuştur. Web sitemizden BimCell Kontör (TL) yüklemelerinizi güvenle 7/24 yapmanız mümkündür.
Diğer tüm operatörlerde olduğu gibi BimCell kontör yüklemelerinizin dışarıdan veya BimCell’nın kendisinden yaptığınız yüklemelerden hiçbir farkı yoktur. BimCell tarafından yapılan tarifelere göre tüm kanpanyalar istisnasız olarak geçerli olacaktır. BimCell doya doya konuşabilmeniz, mesajlaşabilmeniz ve internete girebilmeniz için ihtiyaca göre birçok tarife ve dolayısıyla miktara göre kampanya seçenekleri sunmaktadır.
Not: BimCell kontör yüklemek için buraya tıkladığınızda Ana Sayfaya yönlendirileceksiniz, üstteki menüden Operatör kısmında ‘’BimCell’’ yı seçerek, bir sonraki kutuda dilediğiniz miktarı seçmeniz ve yükle butonuna bastıktan sonra kredi kartınızla ödeme yapmanız halinde mümkün olacaktır. Web sitemizden yapabileceğiniz BimCell Kontör Yükleme tutarları şu şekildedir;
BimCell 7 TL
BimCell 10 TL
BimCell 20 TL
BimCell 30 TL
BimCell 50 TL