• (0286) 212 3290
  • info@tlyuklemece.com

TL YÜKLEME

Sistemimizde, güvenliğiniz için 3D Secure yöntemi ile yükleme yapılmaktadır.

SATIŞ FİYATI :
TELEFON NUMARASI :

KURUMSAL

Kredi Kartı ile kktcell Kontör (TL) Yükleme

Kredi Kartı ile KKTCELL Kontör (TL) Yükleme KKTCELL GSM servisi kurulmuş olduğu günden beri yaptığı yatırımlar ve gerek servis ağını gerekse baz istasyonu genişletmesiyle Türkiye’deki 3 büyük operatör servisinden biri olmuştur. Web sitemizden KKTCELL Kontör (TL) yüklemelerinizi güvenle 7/24 yapmanız mümkündür.
Diğer tüm operatörlerde olduğu gibi KKTCELL kontör yüklemelerinizin dışarıdan veya kktcell’nın kendisinden yaptığınız yüklemelerden hiçbir farkı yoktur. KKTCELL tarafından yapılan tarifelere göre tüm kanpanyalar istisnasız olarak geçerli olacaktır. KKTCELL doya doya konuşabilmeniz, mesajlaşabilmeniz ve internete girebilmeniz için ihtiyaca göre birçok tarife ve dolayısıyla miktara göre kampanya seçenekleri sunmaktadır.
Not: KKTCELL kontör yüklemek için buraya tıkladığınızda Ana Sayfaya yönlendirileceksiniz, üstteki menüden Operatör kısmında ‘’kktcell’’ yı seçerek, bir sonraki kutuda dilediğiniz miktarı seçmeniz ve yükle butonuna bastıktan sonra kredi kartınızla ödeme yapmanız halinde mümkün olacaktır. Web sitemizden yapabileceğiniz KKTCELL Kontör Yükleme tutarları şu şekildedir;
KKTCELL 7 TL
KKTCELL 10 TL
KKTCELL 20 TL
KKTCELL 30 TL
KKTCELL 50 TL