• (0286) 212 3290
  • info@tlyuklemece.com

TL YÜKLEME

Sistemimizde, güvenliğiniz için 3D Secure yöntemi ile yükleme yapılmaktadır.

SATIŞ FİYATI :
TELEFON NUMARASI :

KURUMSAL

Kredi Kartı ile PttCell Kontör (TL) Yükleme

Kredi Kartı ile PttCell Kontör (TL) Yükleme PttCell GSM servisi kurulmuş olduğu günden beri yaptığı yatırımlar ve gerek servis ağını gerekse baz istasyonu genişletmesiyle Türkiye’deki 3 büyük operatör servisinden biri olmuştur. Web sitemizden PttCell Kontör (TL) yüklemelerinizi güvenle 7/24 yapmanız mümkündür.
Diğer tüm operatörlerde olduğu gibi PttCell kontör yüklemelerinizin dışarıdan veya PttCell’nın kendisinden yaptığınız yüklemelerden hiçbir farkı yoktur. PttCell tarafından yapılan tarifelere göre tüm kanpanyalar istisnasız olarak geçerli olacaktır. PttCell doya doya konuşabilmeniz, mesajlaşabilmeniz ve internete girebilmeniz için ihtiyaca göre birçok tarife ve dolayısıyla miktara göre kampanya seçenekleri sunmaktadır.
Not: PttCell kontör yüklemek için buraya tıkladığınızda Ana Sayfaya yönlendirileceksiniz, üstteki menüden Operatör kısmında ‘’PttCell’’ yı seçerek, bir sonraki kutuda dilediğiniz miktarı seçmeniz ve yükle butonuna bastıktan sonra kredi kartınızla ödeme yapmanız halinde mümkün olacaktır. Web sitemizden yapabileceğiniz PttCell Kontör Yükleme tutarları şu şekildedir;
PttCell 7 TL
PttCell 10 TL
PttCell 20 TL
PttCell 30 TL
PttCell 50 TL