• (0286) 212 3290
  • info@tlyuklemece.com

TL YÜKLEME

Sistemimizde, güvenliğiniz için 3D Secure yöntemi ile yükleme yapılmaktadır.

SATIŞ FİYATI :
TELEFON NUMARASI :

KURUMSAL

Kredi Kartı ile Telsim Kontör (TL) Yükleme

Kredi Kartı ile Telsim Kontör (TL) Yükleme Telsim GSM servisi kurulmuş olduğu günden beri yaptığı yatırımlar ve gerek servis ağını gerekse baz istasyonu genişletmesiyle Türkiye’deki 3 büyük operatör servisinden biri olmuştur. Web sitemizden Telsim Kontör (TL) yüklemelerinizi güvenle 7/24 yapmanız mümkündür.
Diğer tüm operatörlerde olduğu gibi Telsim kontör yüklemelerinizin dışarıdan veya Telsim’nın kendisinden yaptığınız yüklemelerden hiçbir farkı yoktur. Telsim tarafından yapılan tarifelere göre tüm kanpanyalar istisnasız olarak geçerli olacaktır. Telsim doya doya konuşabilmeniz, mesajlaşabilmeniz ve internete girebilmeniz için ihtiyaca göre birçok tarife ve dolayısıyla miktara göre kampanya seçenekleri sunmaktadır.
Not: Telsim kontör yüklemek için buraya tıkladığınızda Ana Sayfaya yönlendirileceksiniz, üstteki menüden Operatör kısmında ‘’Telsim’’ yı seçerek, bir sonraki kutuda dilediğiniz miktarı seçmeniz ve yükle butonuna bastıktan sonra kredi kartınızla ödeme yapmanız halinde mümkün olacaktır. Web sitemizden yapabileceğiniz Telsim Kontör Yükleme tutarları şu şekildedir;
Telsim 7 TL
Telsim 10 TL
Telsim 20 TL
Telsim 30 TL
Telsim 50 TL